Reprofit

Klinika Reprofit

Klinika REPROFIT patří v oboru reprodukční medicíny k evropské špičce. Posláním kliniky je pomáhat neplodným párům na cestě k rodičovství. Svými výbornými výsledky se řadí mezi ty nejlepší evropské kliniky reprodukční medicíny. Očekávejte profesionální lékařský tým, příjemné moderní prostředí a citlivý osobní přístup. Díky týmu odborníků a špičkovému vybavení jsou úspěšnější než celoevropský průměr. Jejich péči si už vybralo víc než 15 000 párů z 90 zemí světa. Díky efektivní spolupráci, pečlivé organizaci a rozsáhlé databázi dárců nebudete na léčbu čekat. Navíc patří k cenově dostupným klinikám. Klinika REPROFIT sídlí v Brně a také v Ostravě.

Naturomed

Naturomed - Centrum prevence a regenerace

Centrum NaturoMed je zaměřeno na podporu psychické a fyzické rovnováhy dospělých i dětí. Zkušení terapeuti pracují s certifikovaným biofrekvenčním přístrojem Bicom Optima, který umožňuje regeneraci zejména u chronických obtížích a při dlouhodobé zátěži stresem. Používáme také Bachovy esence a aromaterapii. Našim klientům pomáháme pomocí koučinku najít rovnováhu a pocit spokojenosti. Klienti oceňují zejména profesionální a individuální přístup a moderní vybavení v centru Prahy.

Služby v oblastech:

Psychická nerovnováha • Únava • Syndrom vyhoření • Hubnutí a detoxikace • Bolesti hlavy • Bolesti páteře • Zažívací obtíže • Závislost na nikotinu • Regenerace po operacích • Hormonální nerovnováha

Renata Siranová

Bc. Renata Siranová, DiS.

​Vedu privátní terapeutickou praxi v Praze, v Mělníku a v Roudnici nad Labem ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou pod vedením PaedDr. Daniely Pokorné. Převážně se věnujeme fungování rodiny a dítěte jako celku, s vazbou na školní instituce. Dlouhodobě též spolupracuji s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. Společně se zabýváme psychosomatikou a psychoterapií u klientů převážně onkologicky nemocných, po úrazech s různými tělesnými vadami a estetickými problémy. Věnuji se též personálnímu poradenství v několika organizacích. Aktivně provozuji semináře, lektorskou a konzultační činnost a píši zajímavé články do různých periodik.

​"Preferuji osobní přístup, empatii, důvěru a bezpečné prostředí. Náš konzultační čas, který spolu strávíme, Vám budu stále nablízku a udělám maximum pro úspěšné naplnění Vašich cílů a potřeb. Pomohu Vám najít zpět Vaši ztracenou rovnováhu v osobním životě, v rodině a v práci. Kladu vysoký důraz na etiku, v jejíchž mantinelech se pohybuji, řídím se etickými principy a zaručuji taktéž plnou diskrétnost při terapii a po jejím skončení."