Šárka a Milan Koubovi březen 2019
Děkujeme Lence za skutečně odborné konzultace. Ceníme si jejich rad a tipů, jak na IVF. Je znát, že má v oboru zkušenosti. Na naše otázky znala odpověď, domluvila nám termín konzultace na jiné klinice a teď sbíráme odvahu na poslední cyklus IVF. Cítíme se připraveni, máme plán a víme, co přesně chceme a nenecháme se už nalákat na zbytečnosti. Pevně věříme, že nám to prostě vyjde. A vám všem ostatním, kteří ještě váháte, zda pokračovat nebo kterou kliniku si vybrat, doporučujeme si zajít k Lence popovídat. Za nás prozatím ty nejlépe investované peníze do IVFka.
Renata únor 2019

Lenku jsem měla možnost osobně poznat při studiu na vysoké škole během posledních tří let. Nikdy dříve jsem nepoznala člověka, který dokáže o své profesi mluvit tak otevřeně, odborně, ale zároveň s detaily problematiky reprodukční medicíny, které pochopí běžná veřejnost. A hlavně s láskou a vírou, že opravdu je tu, aby byla součástí zrození nového života.

Když jsem se před dvěma lety dozvěděla, že budeme muset kvůli mým zdravotním důvodům podstoupit umělé oplodnění, byla moje první myšlenka na Lenku ze školy, té se zkusím zeptat, co vše to obnáší, čím vším si budeme muset projít a co vše budeme muset zvládnout. Dnes, po pěti stimulačních cyklech víme, že to byla ta nejlepší volba.

Lenka se stala naší blízkou osobou. Tím, že se při rozhovorech dostanete k velmi osobním a intimním tématům, musí znát váš zdravotní stav, průběh menstruačního cyklu, sexuální problematiku a další. Lenky přístup je diskrétní, empatický, prožívá s vámi pocity štěstí při počtu vyvíjejících se embryí, ale i smutku a pocitu konce nadějí při negativním testu HCG.

Lenku velmi osobně obdivuji za její jasnou vizi, nekončící touhu se vzdělávat, míru empatie a trpělivosti, když vám vysvětluje již po páté jedno a to samé dokola. Nejvíce ale, za její nekončící podporu a víru, že je stále ještě NADĚJE.

Nestačí jen poděkovat…musíte společně věřit.

Broňa říjen 2018

Ráda bych popsala osobní zkušenost s umělým oplodněním, což byla cesta k vytouženému dítěti, kterou jsem si zvolila. Tato cesta nebyla vůbec jednoduchá. Musela jsem absolvovat mnoho lékařských vyšetření. Píchání injekcí způsobovalo velké hormonální výkyvy a nerovnováhu. To vše provázeno tisícem otázek, na které jsem neznala odpovědi a upřímně ani pořádně nevěděla, kde je hledat.

Jsem velmi ráda, že se konečně někdo začal zabývat tím, jaké pocity mohou mít páry procházející tímto nelehkým obdobím. Kdo vám zodpoví otázky a dodá vám psychickou oporu a klid, což považuji za velký přínos a mnohdy to může být klíčem k úspěchu.