PhDr. Martina Š. březen 2020
Milá paní Lenko, chceme vám poděkovat za vaše odborné znalosti a podporu, stejně jako soucitnou péči, kterou jste nám pokaždé dávala. Budeme vám navždy vděční za veškerou pomoc a lásku, s jakou jste neúnavně přistupovala při tvoření naší rodiny.
Eva a Radek P. únor 2020
Moc se nám ulevilo od chvíle, kdy jsme vám svěřili. Po schůzce se cítíme s partnerem nadšeni a máme opět chuť bojovat. Kromě toho moje bolest ze ztráty miminka ustupuje a každým dnem se cítím o dost lépe. S lékařem na klinice máme domluvenou schůzku a čekáme na výsledky. Pocit, že v tom nejsme sami, a že nás podporujete je pro nás teď důležitý. Ani nevím, jak vám máme více poděkovat.
Martina červenec 2019
Na Lenku jsem dostala kontakt od mé gynekoložky. Sama jsem před léty darovala vajíčka a nyní máme bohužel s partnerem potíže otěhotnět. Samozřejmě mě napadala spousta otázek - jestli jsem udělala dobře, když teď sama budu asi vajíčka potřebovat. A jak to vlastně bude probíhat a kolik peněz budeme potřebovat a tak. Jsem ráda, že mi někdo mohl všechno v klidu povykládat...jak se věci mají. Teď už jenom se rozhodnout, kam na IVF jít. Holky je fakt strašně hodná a jsou věci, které vám na klinice prostě neřeknou…
Jan S. červen 2019
Milá paní Lenko, děkujeme Vám za váš milý, laskavý a citlivý přístup a ochotu nás provést smutkem ze ztráty našeho miminka Pavlíčka. Děkujeme, že jste nám s láskou dodávala naději a hladila nás na duši. Nikdy Vám to nezapomeneme. Přejeme Vám mnoho sil a pracovních úspěchů. Jste úžasná žena.