Petra prosinec 2022
Paní Lenko, opět máte pravdu! Před lety jsem byla na IVF klinice. Ze všech doktorů, co mě léčili, byl pouze jeden "super gynekolog" a vy jste druhá v lize. Jste lepší než jakýkoliv terapeut. Vždy jsme byli mile překvapeni, jak se dá na potíže nahlédnout z jiného úhlu. A máte pravdu, adopce je taky cesta.
Jana prosinec 2022
Paní Pelechová je skvělá. Stála jste vždy na naší straně. Musíme se znovu a znovu usmívat nad všemi doporučeními. Jsou motivační a pozitivní a myslela jste vždycky na naše dobro.
Tomáš listopad 2022
Jste jako vitamínová bomba pro mě! Chtěl bych mít stále vaši energii, Lenko! :)
PhDr. Ilona a MUDr. Petr Š. březen 2022
Bolest je tak intenzivní a žal tak skutečný. Děkujeme, že dáváte ostatním párům najevo, že nejsou sami!
Eva, 39 let březen 2022
Bylo mi 39 let a zažila jsem, jaký pocit to je, těšit se na druhý IVF miminko. Bohužel, potratila jsem ho. Naštěstí doma na mne čekal můj syn. Tímto vám děkuji za poskytnutí pomoci, a hlavně o možnosti vůbec o naší ztrátě mluvit nahlas. Kdoví, třeba ještě přijde správný čas na naše miminko. Lenko, jsem přesvědčená, že o ztrátě dítěte je důležité veřejně psát a mluvit, tak to hodně sdílejte! Děkuji, že jsem vás mohla poznat a přejeme vám hodně pracovních úspěchů...
Veronika, 40 let únor 2022
Jmenuji se Veronika. Je mi 40 let a pracuji jako učitelka ve školce. Ztratila jsem celkem 6 dětí z 6 těhotenství. Při poslední narkóze jsem si přála se neprobudit. Tyto věty jsem si musela napsat na papír, než jsem přišla na terapie. Ptáte se proč? Protože jsem se za sebe strašně styděla. Kontakt na Lenku jsem dostala od sociální pracovnice v nemocnici. Ani nevím, jak bych bez její pomoci vlastně skončila. Děkuji paní Lenko.