Ing. Pavel Z. listopad 2021
Milá paní Lenko, za všechny životní úspěchy jsem vděčný, ale teď jsem přesvědčený, že mou nejdůležitější rolí je být dobrým manželem a tátou. Jsem děsně pyšný na to, že jsem táta Nelinky. Chci tak moc u mé ženy a dcery obstát. Velmi mi na tom záleží a lituji, že jsem se pro rodinu nerozhodl mnohem dříve. A také vám ještě jednou děkuji za vaši podporu a trpělivost. Prostě za všechno. Jsem konečně šťastný.
A. M. listopad 2021
Milá paní terapeutko, vstoupila jste mi do života, kdy se mi chtělo umřít. Díky vám jsem se naučila vážit sama sebe, pochopila jsem svoji přirozenost a naučila se nebránit svým emocím a potřebám. Dala jste mi šanci nahlédnout do svého nejhlubšího nitra, změnit život a žít tak, jak jsem snila. Naučila jsem se pochopit a oprostit se od života a muže, který mi vlastně jen ubližoval a bral. Jste pro mne nejlepší terapeut, jaký existuje. Je těžké zase věřit a dát šanci něčemu, co vás láká. Ale já vím, že to dám. Jak říkáte, pomalu krůček po krůčku… A já vám za to děkuji, děkuji tak moc.
P. S. prosinec 2020
Dobrý den paní Lenko, velmi ráda, bych Vám touto cestou poděkovala. Vaše terapie a konzultace a především osobní přístup mi velmi pomohl. Děkuji.
P. T. listopad 2020
Perfektní, profesionální a zároveň lidský a vstřícný přístup. Pomohla jste mi vykročit, díky!