Alena květen 2024
Paní Lenku jsem oslovila v době, kdy jsme procházeli neúspěšnými pokusy na IVF. Cítila jsem, že je pro mě stále těžší neutápět se v pocitech zklamání, strachu a beznaděje. Lenka byla schopná na moji zakázku reagovat velmi rychle. Kromě psychické vzpruhy mě srozumitelně provedla celým IVF procesem. Měla jsem tak možnost v klidu se doptávat na vše, co jsem potřebovala. Její znalosti jsou obdivuhodné. Leni, moc vám děkuji, že jste tu pro mě byla.
Šárka listopad 2023
Paní Lenku vřele doporučuji. Je milá, vstřícná a všechny mé otázky přijímala s laskavostí. Bez ohledu na to, zda šlo o rady týkající se kojení nebo péče o novorozence, byla vždy ochotná pomoci. Její poradna mě pozitivně naladila, a lituji, že jsem ji nenavštívila dříve. V případě, že by se potíže opakovaly, se k ní rozhodně s důvěrou vrátím.
Ing. Linda, 42 let říjen 2023
Kontaktovala jsem paní magistru Lenku na doporučení mé kamarádky, která je gynekoložkou, protože jsem byla po několika potratech a moje psychika byla úplně na dně. Nakonec návštěvy pokračovali dále po IVF, protože těhotenství bylo rizikové s dvojčátky. Musím říct, že jsem byla naprosto spokojená. Je velmi ochotná a příjemná s mnoha odbornými zkušenostmi ze zdravotní i duševní oblasti. Po porodu pečuje opět o mou psychiku, hlídá mi kojení a hlavně drží nad vodou, abych se ze všeho nezbláznila. A za to jí moc s manželem děkujeme.
Marcela únor 2023
Těhotná s dvojčaty! Milá paní Lenko, co na to říct, jsem těhotná a to hned s dvojčaty! Děkuji vám srdečně za skvělou a láskyplnou péči!! Vaše terapie mi velmi pomohly. Ještě jednou děkuji.
Radek a Ivana leden 2023
Milá Lenko, chci vám ještě jednou říct, jak moc jsem vděčný za vaši pomoc. Umíte po ztrátě chlapa podpořit a tím vám oba dva děkujeme za vaši profesionální, milou a dobrou práci. Cítili jsme se u vás dobře a vřele vás doporučíme.
Simona leden 2023
Děkuji za profesionální a milou práci Lenko!