Seminář Cesta za rodinou

Přemýšlíte, zda děláte na cestě za rodinou všechny kroky správně? Cítíte se unavení, vyčerpaní a pochybujete, že dítě ještě někdy přijde a budete rodina? Početí je zázračná alchymie a cesta za rodinou není vždy jednoduchá. Z tohoto důvodu je téma prevence, reprodukce, zdraví a psychiky mnohem důležitější, než tomu bylo dříve. Pokud hledáte odpovědi na otázky spojené s neplodností, prevencí a asistovanou reprodukcí nebo si potřebujete ujasnit další možnosti léčby, je nám velkým potěšením, že pro Vás můžeme uspořádat seminář “Cesta za rodinou“.

Poznáváte se? Pokud ano, jste tady správně!

Touha po dětech spočívá v povaze člověka a pro mnohé z nás patří vlastní potomek k životnímu plánu. Média nám předkládají fotografie bezstarostných těhotných žen a úspěšných mužů, co když ve skutečnosti je vše jinak? A co má člověk dělat, když se vysněná představa o rodině nepotkává s realitou? Hovořit o problémech s početím, komplikovaných těhotenstvích, opakovaných potratech a traumatických zážitcích je stále ve společnosti tabu. Páry jsou smutní, naštvaní, bezmocní a cítí se velmi osaměle. Obrátit se v tuto chvíli na odborníka s potřebou pomoci vyžaduje od nich další dávku odvahy. Přitom sdílet svoje pocity, ať už individuálně nebo s jinými páry má svoje přínosy. Početí je zázračná alchymie a cesta za rodinou není vždy jednoduchá.

Tato a mnohá další praktická témata zazní v bezpečném prostředí. Společně o nich budeme diskutovat s mojí kolegyní Renatou Siranovou 4.12.2019 v Praze. A žádná z vašich položených otázek nebude tabu.

Z důvodu obsáhlosti jednotlivých bloků budou výše uvedená témata dále rozvedena v navazujících klubových setkáních dle přání a požadavků účastníků seminářů.

Registrace a další informace o programu: www.renatasiranova.cz/cesta-za-rodinou/

Těšíme se, s láskou Vaše Lenka a Renata