Nechci být vaše poslední šance, ale první volba!

Převážná většina z vás ke mne přichází na terapii v momentě, kdy jste prožili opakovaně potraty, absolvovali několik neúspěšných cyklů IVF a podpořili se zaručenými doplňky stravy. Přesto je vaše náruč stále prázdná. Budu k vám upřímná, neumím zázraky, ani nevlastním licenci na léčbu neplodnosti, ale věřím v naději.

Lenko, jste moje poslední šance, už se ze všeho prostě zhroutím. Neustále přemýšlím, co mám ještě udělat. Moje myšlenky jsou děsivé a k tomu mě svírá na hrudi!Alena, 37let

Bušení srdce, svírání na hrudi, neklid, pláč, svalový tonus, bolest hlavy, zažívací potíže, nespavost, to vše jsou somatické složky úzkostí. Na začátku všeho jsou ale vaše myšlenky. A ty jsou zpravidla velmi znepokojující až děsivé. Pramení z vaší nejistoty, obav z budoucnosti a ve vaší mysli jim věnujete velkou pozornost. S přispěním stresových hormonů zatíží vaše tělo natolik, že se roztočí spirála úzkostí a ani panická ataka nebývá výjimkou.

V terapii se nezabýváme tím, proč k nám tyto myšlenky vůbec přicházejí. Místo toho se zaměřujeme na otázku: "PROČ SVÝM MYŠLENKÁM VĚNUJETE TAKOVOU POZORNOST?"Lenka

Ať už se momentálně nacházíte v jakékoli fázi, je dobré se v takové situaci zastavit, nadechnout a přehodnotit své dosavadní kroky. Přijměte svou situaci. A místo zaměření pozornosti na to, co nejde nebo nemáte, ji obraťte k tomu, co vám zůstalo a funguje. Soustřeďte se na všechny svoje pozitivní vlastnosti, schopnosti a příležitosti. Všechny ty, které můžete využít, a které vám pomáhají a posilují vás.

Budu k vám upřímná, neumím zázraky, ani nevlastním licenci na léčbu neplodnosti. Ale věřím v naději, že i vám můj přístup a dlouholeté zkušenosti přispějí k vytouženému miminku.

Pokud máte dotazy k průběhu terapie, neváhejte se na mne obrátit. Ráda vás doprovodím na cestě za miminkem. K objednání prosím použijte kontaktní formulář.

S láskou vaše Lenka