V rychle se měnící společnosti se smrt stále více odehrává ve stínech nemocničních chodeb anonymně a odloučeně od blízkých. Článek na Novinky.cz poukazuje na to, jak společné vyhýbání se smrti, chybějící rituály a nekomunikace poškozují naši schopnost přijmout odchod milovaných a nalézt v tom smysl.




