„Vše, co ne-víme o ne-plodnosti a ne-báli jsme se zeptat“. Protože neplodnost zasahuje i do jiných oborů, než je medicína, příspěvky se nemusí týkat pouze tématu neplodnosti, ale i prevence, výživy, adopce, perinatální ztráty, legislativy atd. Proto pokud máte otázky, které Vás tíží nebo jste se chtěli o nich dovědět více, nebojte se zeptat prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny Vaše podněty, obavy anebo naopak pozitivní zkušenosti mohou i ostatním přinést cenné poznatky.

Podpořte děti v pěstounské péči

„Dobrá rodina“ je nezisková organizace, která se v České republice věnuje ochraně a podpoře dětí, které nemohou vyrůstat ve vlastní rodině. Jejich práce vykazuje důraz na kvalitu péče, profesionalitu a spolehlivost. V rámci všech jejich činností hledí v první řadě na práva a potřeby dětí. Za svoje období působnosti doprovodili okolo 750 pěstounských rodin z celé České republiky a poskytli zázemí a péči více než 1200 dětem. Aktivně se podílí na dalším rozvoji a zkvalitnění poskytovaných služeb.

Covid 19 - online pomoc

Rodičovství je jedna z krásných životních rolí, ale ne vždy je to snadné. Nebuďte se svými problémy sami. Ráda vám pomohu se ve Vaší situaci zorientovat a nasměřuji vás dál. Kombinace odborné podpory a praktických rad je pro jedince v tíživé životní situaci zcela zásadní. Z tohoto důvodu jsem pro vás nyní ONLINE.

Veselé Vánoce

Z celého srdce přijměte moje přání radostných Vánoc. Nechť všechny Vaše kroky v novém roce (a nejen za rodinou) provází štěstí, láska a velké porozumění. Těším se na všechny z Vás, moje dveře jsou stále otevřeny, nebojte se na ně zaklepat.