„Vše, co ne-víme o ne-plodnosti a ne-báli jsme se zeptat“. Protože neplodnost zasahuje i do jiných oborů, než je medicína, příspěvky se nemusí týkat pouze tématu neplodnosti, ale i prevence, výživy, adopce, perinatální ztráty, legislativy atd. Proto pokud máte otázky, které Vás tíží nebo jste se chtěli o nich dovědět více, nebojte se zeptat prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny Vaše podněty, obavy anebo naopak pozitivní zkušenosti mohou i ostatním přinést cenné poznatky.

Covid 19 - online pomoc

Rodičovství je jedna z krásných životních rolí, ale ne vždy je to snadné. Nebuďte se svými problémy sami. Ráda vám pomohu se ve Vaší situaci zorientovat a nasměřuji vás dál. Kombinace odborné podpory a praktických rad je pro jedince v tíživé životní situaci zcela zásadní. Z tohoto důvodu jsem pro vás nyní ONLINE.

Veselé Vánoce

Z celého srdce přijměte moje přání radostných Vánoc. Nechť všechny Vaše kroky v novém roce (a nejen za rodinou) provází štěstí, láska a velké porozumění. Těším se na všechny z Vás, moje dveře jsou stále otevřeny, nebojte se na ně zaklepat.

Psychická disharmonie aneb když duše nespolupracuje

S mými kolegy se nám podařilo pečlivě analyzovat preference a potřeby našich klientů. A dnes s potěšením můžeme říci, že neplodné páry na cestě za dítětem hledají jednak praktické informace nebo zkušenosti od jiných párů a také, že máte zájem se vzdělávat. Cesta neplodností bývá ztížená tabu nebo mýty. A já otvírám nyní mýtus největší. Víte, který to je? Pro zájemce nápověda níže!